Сегодня в городе Конотоп 25.04.2024

Українка Конотоп виграла золото ЧЄ з важкої атлетики

Українська важкоатлетка Каміла Конотоп стала чемпіонкою Європи в категорії до 55 кг у жінок на першості континенту, який триває в Москві. Українка виграла у конкуренток в ривку (95 кг) і в поштовху (113 кг). Відповідно сума 208 кг також стала найкращою, принісши Конотоп три золота чемпіонату Європи. Всі ці показники також є юніорськими рекордами Європи. Срібну медаль завоювала росіянка Світлана Єршова, бронза у Ніни Стеркс з Бельгії. Це перше золото для 20-річної Конотоп на дорослому рівні. Вона дебютувала на дорослому чемпіонаті Європи. Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet