Сегодня в городе Конотоп 25.04.2024

Москву розірвав гімн України: важкоатлетка Конотоп стала абсолютною чемпіонкою Європи (відео)

Українка Каміла Конотоп виграла одразу три золоті нагороди чемпіонату Європи з важкої атлетики, який відбувається в Москві.

21-річній Конотоп не було рівних у ваговій категорії до 55 кг, де вона здобула перемоги в ривку (95 кг), поштовху (113 кг), а також за сумою багатоборства - 208 кг.

У боротьбі за "золото" Каміла випередила росіянку Світлану Єршову та бельгійку Ніну Стеркс.

Чемпіонат Європи. Жінки. Вага до 55 кг.

1. Каміла Конотоп (Україна) - 208 кг (95 + 113)

2. Світлана Єршова (Росія) - 200 кг (88 + 112)

3. Ніна Стеркс (Бельгія) - 197 кг (88 + 197)Зазначимо, що це перші золоті медалі Конотоп на дорослому рівні, а також найкращий результат в кар’єрі. Попередній рекорд українки становив 202 кг.

Для жіночої української важкої атлетики - це перше "золото" від 2016 року, коли чемпіонкою Європи стала Ірина Деха (вага до 75 кг).

У Мережу потрапило відео церемонії нагородження Конотоп у Москві.

Додамо, що раніше дві бронзові нагороди на чемпіонаті Європи виборов Дмитро Вороновський (до 55 кг): у поштовху (137 кг) та в загальному заліку (247 кг). Ще одна українка Ангеліна Ломачинська посіла третє місце у ривку у ваговій категорії до 45 кг.