Сегодня в городе Конотоп 26.04.2024

Важкоатлетка Лисенко принесла Україні 17-ту медаль чемпіонату Європи в Москві: "синьо-жовті" очолюють загальний залік

Українка Анастасія Лисенко виграла срібну медаль на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який відбувається в Москві.

Наша співвітчизниця стала другою в поштовху (136 кг) і в ривку (116 кг), а також в сумі (252 кг). Таким чином, Лисенко отримала одразу три срібні нагороди - за кожен вид програми.

Раніше абсолютними чемпіонками Європи на турнірі в Москві стали Ірина Деха, Каміла Конотоп. "Золото" у двоборстві також виграли Аліна Марущак, та Дмитро Чумак.

Тепер в України 17 медалей на поточній першості континенту: 10 золотих, 3 срібних і 4 бронзових. Наші спортсмени лідирують в медальному заліку, на другому місці - Болгарія, третя - Румунія. Росіяни лише десяті.

Раніше ТСН Проспорт писав, що український важкоатлет після перемоги в Москві розірвав її постом у соцмережі.